Polish Student Organization

PSO jest organizacją zrzeszającą studentów i absolwentów uczelni nowojorskich oraz z okolic Nowego Jorku. Naszą misją jest integrowanie młodych ludzi polskiego pochodzenia oraz szerzenie informacji na temat możliwości wyższego wykształcenia w Stanach Zjednoczonych wśród Polonii amerykanskiej. Poprzez organizowanie wydarzeń kulturalnych oraz sesji informacyjnych, propagujemy znaczenie wyższej edukacji oraz jednoczymy młodych ludzi pragnących dzielić się swoimi doświadczeniami. Od dłuższego już czasu jesteśmy ważnym źródłem informacji o studiach w Ameryce, zaś jednym z naszych priorytetów jest rozwinięcie naszego programu stypendialnego dla studentów polskiego pochodzenia.

Nasza strona w dużej mierze odzwierciedla naszą działalność. Możecie tu znaleźć informacje o naszej organizacji, nadchodzących wydarzeniach, a także o amerykańskim systemie edukacji i o tym jak dostać się na studia w USA.

Wszystkich, ktorzy dysponuja chwila wolnego czasu i pokladami energii, albo tych  ktorzy chca nas dopingowac i wspierac nas duchowo, zapraszamy do wstapienia w szeregi PSO. Stancie sie czescia wyjatkowej i jedynej w swoim rodzaju organizacji polonijnej non-profit, ktora juz od przeszlo dwudziestu lat sluzy niestrudzenie wszystkim, ktorzy tego potrzebuja. Stan sie jednym z czlonkow naszej wielkiej rodziny, baw i ucz sie sie razem z nami. Spedzaj swoj wolny czas w doborowym towarzystwie i poznawaj ludzi, ktorych nie spotkasz nigdzie indziej!

ZAPRASZAMY!!!

Organizacja Studentów Polskich

BAL STYPENDYSTY

BAL STYPENDYSTY  24 STYCZNIA – BILETY JUZ W SPRZEDAZY!

Z przyjemnością zapraszam wszystkich sympatyków Organizacji Studentów Polskich w Nowym Jorku (PSO) na XVII juz doroczny Bal Stypendysty, znany wcześniej jako Bal Studenta, podczas którego będą rozdane stypendia uzdolnionym studnetom polskiego pochodzenia!
Goszczenie Państwa na tegorocznym Balu będzie dla nas zaszczytem i mam ogromną nadzieję, że będziecie Państwo zadowoleni z tego co dla Was przygotowaliśmy. W cenę biletu, oprócz doskonałej zabawy w rytmie przebojów muzyki polskiej i zagranicznej, wliczone są: cocktail hour, kolacja, deser oraz open bar. Program wydarzenia obejmuje występ tancerzy z Polish American Folk Dance Company, oraz loterię z atrakcyjnymi nagrodami.
Od 1997 roku Organizacja Studentów Polskich organizuje uroczysty Bal, którego celem jest zbieranie środków na nasz Fundusz Stypendialny. Doroczne wydarzenie gromadzi około 200 gości, zaś dochody w całości przeznaczane są na stypendia dla studentów polskiego pochodzenia, bez względu na ich status imigracyjny.
W celu nabycia biletów należy skontaktować się z nami drogą emailową na: bilety@pso-usa.org. Opłaty za bilety można dokonać za pomocą karty kredytowej poprzez umieszczony na naszej stronie internetowej www.pso-usa.org, system PayPal. W tym roku oferujemy bilety w nastepujących cenach:
$150 – bilet dla wszystkich sympatyków PSO; $120 – bilet dla aktywnych* członków PSO oraz $100 dla studentów z ważnym ID
Ponownie serdecznie zapraszam i wyrażam nadzieję, że zechcecie Państwo zaszczycić swoją obecnoscią nasze wydarzenie, organizowane w jakże szczytnym celu – wspierania edukacji polonijnej młodzieży. W razie pytań, bardzo proszę o kontakt telefoniczny pod numerem (347) 631-0844 lub emailowy pod adresem monika.dziewa94@gmail.com

KUP BILET